Recenzje.Recenzje:

Janusz Berbeka
Ekspert Polskiego Związku Filatelistów

"Prezentowany tu PERFOMETR jest zestawem 8 różnych miarek stworzonych na potrzeby głównie filatelistów. Poszczególne miarki charakteryzują się wyjątkową precyzją, a dokładność pomiarów dochodzi do 0,05 mm. Jest to jedyny, nieznany dotąd i tak wykonany zestaw miarek. Mamy miarki w centymetrach i calach, mamy precyzyjny kątomierz pozwalający np. zmierzyć kąty rastra wydania "Wodzów". ( katalog Fi.339-341) Jest specjalna miarka do badania nadruków typograficznych wydania krakowskiego. Zmodyfikowany ząbkomierz pozwala z łatwością mierzyć perforację z dokładnością do 1/8 zamiast dotychczasowych pomiarów do 1/4. Ten wszechstronny profesjonalny przyrząd dopracowany w najdrobniejszych szczegółach, został zgłoszony przez firmę EMMONI do urzędów patentowych w kilkudziesięciu krajach na kilku kontynentach. Uważam, że każdy zaawansowany kolekcjoner powinien korzystać z tego przyrządu."

-----
ALLEGRO Kometarze kupujących.
https://allegro.pl/uzytkownik/polska6-pl/oceny

04 sty 2022
"Nareszcie pojawił się profesjonalny perfometr, nawet dokładniejszy niż elektroniczny perfometr SAFE.
dotyczy produktu: PERFOMETR B6mono profesjonalny ząbkomierz +LUPA60x

02 sty 2022
"Niesamowite i bardzo przydatne narzędzie dla każdego miłośnika filatelistyki. Wszystkie pomiary na jednym przyrządzie. Rewelacja! Polecam!!!"
dotyczy produktu: PERFOMETR C7 kolor profesjonalny ząbkomierz MIARKA

05 sty 2022
"Jak zawsze... Błyskawiczna przesyłka. Towar zapakowany przeciwpancernie i przeciwpocztowo - nie miał szans na uszkodzenie. Zdecydowanie polecam"
dotyczy produktu: PERFOMETR B6 mono profesjonalny ząbkomierz MIARKA


PERFOMETR - Ząbkomierz - Perforation gauge - Zähnungsschlüssel - Odontomètre - Odontómetro - Odontometro - Зубцемі́р - Зубцаме́р - Зубцеме́р - Fogazatmérő - Tandingmeter - Zoubkoměr - Zúbkomer